Seramik Kaplama

Seramik kaplama nedir, ne işe yarar ve ömrü ne kadardır.

Seramik kaplama, aynı boya korumada olduğu gibi, yağmur asitlerine, ağaç reçinelerine, kuş pisliklerine ve çizilmelere karşı alınacak en etkili yöntemdir. Seramik kaplama yapılmış bir aracın boyası hiç bir şekilde güneş ışınlarından zarar görmeyeceği gibi araç üzerinde oluşan pisliklerinde kolayca çıkmasında yardımcı olacaktır.

Seramik kaplama aracın dış yüzeyine uygulandığını herkes biliyor fakat aracınızın jantları içinde seramik kaplama yaptırabilir ve dış etkenlere karşı korumaya almış olursunuz.

Seramik kaplama ne zaman yapılır ve yapılan işlem ne kadar süre boyunca aracı koruma altına alabilir diye soran müşterilerimiz bulunmaktadır. Sıfır aldığınız yada ikinci el aldığını her türlü araç için seramik kaplama yapılabilmektedir. Seramik kaplama yapılan bir araç için bir daha işlem uygulatmanıza gerek kalmaz. Örneğin boya korumayı 2 yılda bir yaptırıyorsunuz yada 3 yılda bir yaptırıyorsunuz, aracın durumuna göre. Ama seramik kaplkamayı bir kere yaptırarak aracınız sizde olduğu sürece birdaha yaptırmanıza gerek kalmıyacaktır.

Konu hakkında sormak istedikleriniz yada gerekli bilgi ve fiyat için, sizleride çay içmeye bekleriz.