Detaylı Temizlik

İnsanlar araçlarının dış görünümüne ve bakımına önem verdikleri kadar iç görünümüne de önem vermelidirler. Kirlenen yada tozlanan araçlarınızı yıkıyarak temizliyorsunuz peki aracınızın içi için ne kadar önem gösteriyorsunuz. Dış etkenlerden kaynaklanan sebeplerden dolayı aracınızın içindede tozlanmalar ve kirlenmeler olmaktadır. Zamanla bu tozlardan oluşan kirler, iç döşemelere işleyerek ileride telafisi olmayacak bir duruma gelir, deri ve kumaş yüzeylerde deformeye neden olur. Göze hitap etmeyen bu görünüm ve ileride cebinize maddi olarak yük olacak deformelerden kurtulmak için detaylı temizlik yaptırmanız gerekmektedir.

Yaptıracağınız detaylı temizlik sayesinde, o güne kadar ki oluşan gözle görülen ve görülmeyen kirleri ortadan kaldıracağı gibi ileride oluşacak leke ve toz tutmaları en aza indirecektir.

Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen, özellikle mesleği gereği devamlı araçlardan bulunan bir çok insan bulunmaktadır. Bu nedenle de gözle görülmeyen kir ve bir çok bakteri, aracınızı sizin ile birlikte paylaşmaktadır. Yaşadığımız ortam ne kadar temiz ve hijyenik olur ise yaşam süresi de o kadar uzun olur.

Firmamız aracınız için en doğru ürünü kullanarak detaylı temizliğini yapmaktadır. Kullanılan malzemeler su bazlı ve antibakteriyel malzemeler olduğu için  gönül rahatlığı ile araçlarınızı teslim edebilirsiniz.

Aracınız o ilk günkü temizliğine kavuşacağı gibi içindeki o ferah kokusu ile de sıfırdan farksız olacaktır.